Zaznacz stronę

Znamy “małopolskich” wystawców targów KOMPOZYT-EXPO!

|

Znamy już małopolskie małe i średnie przedsiębiorstwa, które wspólnie z nami wezmą udział w 10. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które odbędą się w Krakowie w dniach 8-9 października.

W wydarzeniu weźmie udział 15 firm, które w otwartym i konkurencyjnym naborze uzyskały największą liczbę punktów. Są to następujące przedsiębiorstwa:

Udział wystawców w wydarzeniu targowym jest dofinansowany na poziomie 90% kosztów. Wystawcom zapewniamy: obrandowaną i wyposażoną przestrzeń wystawienniczą z dostępem do prądu, internetu oraz w razie potrzeby wody, promocję w ramach wydarzenia targowego oraz 3 spotkania matchmakingowe z partnerami z Polski i zagranicy dla każdego wystawcy. Całość powierzchni wystawienniczej przygotowywana jest pod szyldem Małopolski.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.