Spotkanie Partnerów Małopolskiego Festiwalu Innowacji

|

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne partnerów 10. edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji! Spotykamy się 9 marca o godz. 9.30 w sali sesyjnej Sejmiku Województwa Małopolskiego przy ul. Racławickiej 56 w Krakowie. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu to nic nie szkodzi, na tę chwilę wystarczy zapał i chęć zaangażowania!

Do współpracy zapraszamy małopolskie firmy, uczelnie, jednostki B+R, instytucje otoczenia biznesu, a także inne zainteresowane tematyką podmioty. Wspólnie stworzymy wyjątkowe wydarzenie!

Rolą partnera Małopolskiego Festiwalu Innowacji jest organizacja wydarzenia lub wydarzeń w dogodnej dla siebie formule. Mogą to być np. warsztaty, targi, szkolenia, konferencje, spotkania, dni otwarte, itp. My, tj. Urząd Marszałkowski, odpowiadamy za koordynację działań wszystkich partnerów oraz kampanię promocyjną, do której przykładamy bardzo dużą wagę. Organizujemy również konferencję inaugurującą cały festiwalowy tydzień.
Współpraca przy organizacji MFI to dobra okazja do zaprezentowania swojej firmy czy instytucji jako podmiotu odpowiedzialnego, zaangażowanego społecznie, wspierającego młodych i kreatywnych ludzi, opierającego swój rozwój na innowacjach. To z pewnością wizerunkowy i promocyjny zysk, którego kosztem jest jedynie otwartość i zaangażowanie.

Wyślij swoje zgłoszenie!

Jeśli już masz pomysł na organizację ciekawego skontaktuj się z nami pisząc: mfi@umwm.pl lub dzwoniąc: 12 63 03 474. Chętnie odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości oraz podpowiemy co dalej.

… spotkanie informacyjne

Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby wymienić doświadczenia z dotychczasowymi Partnerami, porozmawiać o ubiegłorocznej edycji Festiwalu oraz omówić plany i pomysły na te rok. Spotkanie Partnerów MFI odbędzie się 9 marca 2020 r. o godz. 9:30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego (VII p., sala sesyjna) przy ul. Racławickiej 56 w Krakowie. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu również na adres mfi@umwm.pl.

Innowacyjna Małopolska. Przyłącz się!

W celu zapewnienia wysokiego poziomu merytorycznego Festiwalu zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji, wyboru i modyfikacji poszczególnych wydarzeń, przy współpracy z ich organizatorem