Showroom 4.0

Szczegółowe informacje

Nazwa wydarzenia:

Showroom 4.0

Data wydarzenia:

19, 20 oraz 21 października 2020 r.

Godzina wydarzenia:

10.00

Organizator:

Mitsubishi Electric Europe

Strona WWW organizatora:
Miejsce wydarzenia:

Mitsubishi Electric Europe B.V.
Polish Branch
Krakowska 48, 32-083 Balice

Informacje dla osób niepełnosprawnych:

Opis wydarzenia

“Zobacz spotykane na co dzień na halach produkcyjnych roboty przemysłowe w nowej odsłonie oraz całe portfolio produktów Mitsubishi Electric.

Wchodząc do Showroomu 4.0, powitają nas roboty w niecodziennym wydaniu. „Threerobot” to stacja z trzema przemysłowymi robotami ramieniowymi, które wcielają się w rolę aktorów.

Kolejne stanowisko to gniazdo robotyczne do montażu spersonalizowanych długopisów będące kwintesencją filozofii e-factory którą z powodzeniem wdrażamy od 2003 roku. Przedstawia ono rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych jakim jest integracja automatyzacji, robotyzacji oraz warstwy IT. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcyjnemu, wielu zaawansowanym technologiom będącym efektem wielu lat badań i rozwoju produktów ME możemy zaprezentować jak wygląda w praktyce „Smart Manufacturing” i fabryka przyszłości.

Ostatnim etapem podróży po świecie e-Factory jest stacja z wielkogabarytowymi ekranami, tzw. wideowall na której zwizualizowane zostały różnorodne dane. Aplikacja oparta jest na systemie MAPS SCADA, dzięki czemu oferuje ogromne możliwości w zakresie wizualizacji nie tylko zużycia energii, lecz całego procesu produkcyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać współczesnym wymaganiom jakie stawia Przemysł 4.0, digitalizacja czy internet rzeczy.”

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

WIEDZA O
INNOWACYJNEJ MAŁOPOLSCE

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Kontakt

12 63 03 453

12 63 03 348

12 63 03 549

POLITYKA PRYWATNOŚCI