Przedsiębiorco! Weź udział w targach KOMPOZYT-EXPO razem z Małopolską

|

Województwo Małopolskie zaprasza małych i średnich przedsiębiorców do wspólnego udziału w 10. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które odbędą się w Krakowie w dniach 8-9 października.

Małopolska pokrywa 90% kosztów
W wydarzeniu ze wsparciem Małopolski będzie mogło wziąć udział 15 małych i średnich przedsiębiorców z regionu. Nabór jest otwarty i konkurencyjny, trwa do 9 września. Wystarczy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji, wypełnić dokumenty rekrutacyjne i przesłać je, wraz z aktualnym wpisem w rejestrze przedsiębiorców, drogą elektroniczną oraz pocztą tradycyjną na wskazany adres. Dokumenty oraz szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Udział wystawców w wydarzeniu targowym jest dofinansowany na poziomie 90% kosztów. Wystawcom zapewniamy: obrandowaną i wyposażoną przestrzeń wystawienniczą z dostępem do prądu, internetu oraz w razie potrzeby wody, promocję w ramach wydarzenia targowego oraz 3 spotkania matchmakingowe z partnerami z Polski i zagranicy dla każdego wystawcy. Całość powierzchni wystawienniczej przygotowywana jest pod szyldem Małopolski.

KOMPOZYT-EXPO czyli chemia
Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi wpisują się w jedną z małopolskich inteligentnych specjalizacji jaką jest chemia. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści, dzięki czemu każda edycja Targów skupia coraz większe grono zwiedzających reprezentujących różnorodne branże. Gośćmi wydarzenia targowego są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę, gdzie Wystawcy prezentują usługi i maszyny na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych – w jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Podczas zeszłorocznej edycji Targów swoją ofertę prezentowało ponad 200 firm z 24 krajów. Na stoiskach wystawców można było znaleźć wiele branżowych nowości i ciekawostek. Ponadto odwiedzający mogli skorzystać z porad ekspertów oraz wziąć udział w specjalistycznych warsztatach.

Małopolska na targach innowacji
Udział małopolskich przedsiębiorców w targach możliwy jest dzięki inicjatywie „Małopolska na targach innowacji”. W jej ramach zapewniamy firmom z regionu udział w międzynarodowych targach odbywających się w Polsce. Są to wydarzenia branżowe o uznanej renomie, organizowane w największych centrach targowych w kraju. Najważniejszym kluczem ich wyboru są małopolskie inteligentne specjalizacje: ICT, chemia, energia zrównoważona, life science, produkcja metali, elektrotechnika oraz przemysły kreatywne i czasu wolnego.

W każdym wydarzeniu targowym uczestniczy maksymalnie 15 mikro-, małych lub średnich przedsiębiorstw z Małopolski, reprezentujących branże, którym poświęcone są targi oraz odpowiadające im inteligentne specjalizacje.