Zaznacz stronę

Nadchodzące wydarzenia targowe

Rok 2019

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści, dzięki czemu każda edycja Targów skupia coraz większe grono zwiedzających reprezentujących różnorodne branże. Gośćmi wydarzenia targowego są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę, gdzie Wystawcy prezentują usługi i maszyny na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych – w jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Podczas zeszłorocznej edycji Targów swoją ofertę prezentowało ponad 200 firm z 24 krajów. Na stoiskach wystawców można było znaleźć wiele branżowych nowości i ciekawostek. Ponadto odwiedzający mogli skorzystać z porad ekspertów oraz wziąć udział w specjalistycznych warsztatach.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

By zostać Wystawcą należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji Wystawców oraz złożyć podpisane załączone dokumenty rekrutacyjne wraz z aktualnym wpisem w odpowiednim rejestrze przedsiębiorców.

Podpisane dokumenty rekrutacyjne należy wysłać w formie skanu na adres e-mail targi@sunmore.pl, natomiast w wersji papierowej na adres: Sun&More Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 25, 71-037 Szczecin, we wskazanych terminach. W razie pytań prosimy o kontakt: targi@sunmore.pl, targiinnowacjimalopolska@gmail.com, tel. 535 040 407, 696 029 290.

Rekrutacja przedsiębiorców ma charakter otwarty, tzn. każdy przedsiębiorca spełniający kryteria formalne ma szanse zostać wystawcą. Złożone dokumenty będą służyły do oceny formalnej i merytorycznej zgłoszenia. Wystawcami zostanie 15 przedsiębiorców, którzy spełnią warunki formalne oraz zdobędą największą liczbę punktów na podstawie kryteriów wymienionych w Załączniku nr 1.

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO: www.kompozyt-expo.pl

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

KOORDYNATOR INNOWACYJNEGO SAFARI/ MAŁOPOLSKI NA TARGACH INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

targi@umwm.pl

Promocja

12 63 03 393

mfi@umwm.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Małopolski Festiwal Innowacji © 2019 Created with ♥ by WebTemplar.com