Zaznacz stronę

Nadchodzące wydarzenia targowe

Rok 2019

ITM Polska – przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie

 

Na drodze do Przemysłu 4.0 – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje – Technologie – Maszyny ITM Polska. Targi odbędą się w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca 2019 r.

Targi ITM Polska to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera.

Blisko 50% wystawców targów ITM Polska to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z Państw reprezentowanych na poznańskich targach. Krajowi i zagraniczni Wystawcy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych. Wszystko to powoduje, że te największe targi przemysłowe w naszym kraju coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie. Potwierdzają to dane. Edycja ITM Polska 2018 była rekordowa – na 25 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 1000 wystawców z 28 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 17 090 zwiedzających.

Podczas targów ITM Polska spotkają się przedstawiciele salonów: HAPE, (hydraulika, pneumatyka, napędy), MACH-TOOL (obrabiarki i narzędzia), METALFORUM (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), SURFEX (obróbka powierzchni), WELDING (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), którzy pochwalą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w przemyśle

Województwo Małopolskie zaprasza firmy z naszego regionu do udziału w wydarzeniu i korzystania z powierzchni wystawienniczej specjalnie przygotowanej dla małopolskich przedsiębiorców. Podczas targów ITM Polska Małopolska będzie dysponowała powierzchnią 181 m2 zlokalizowana w pawilonie tematycznym METALFORUM.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

Więcej szczegółów o targach ITM Polska: www.itm-polska.pl

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści, dzięki czemu każda edycja Targów skupia coraz większe grono zwiedzających reprezentujących różnorodne branże. Gośćmi wydarzenia targowego są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę, gdzie Wystawcy prezentują usługi i maszyny na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych – w jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Podczas zeszłorocznej edycji Targów swoją ofertę prezentowało ponad 200 firm z 24 krajów. Na stoiskach wystawców można było znaleźć wiele branżowych nowości i ciekawostek. Ponadto odwiedzający mogli skorzystać z porad ekspertów oraz wziąć udział w specjalistycznych warsztatach.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE

  • Regulamin rekrutacji wystawców
  • Załączniki do Regulaminu

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO: www.kompozyt-expo.pl

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

KOORDYNATOR INNOWACYJNEGO SAFARI/ MAŁOPOLSKI NA TARGACH INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

targi@umwm.pl

Promocja

12 63 03 393

mfi@umwm.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Małopolski Festiwal Innowacji © 2019 Created with ♥ by WebTemplar.com