Małopolska na targach innowacji

Nadchodzące wydarzenia targowe

XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & IX Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

 

NATURA FOOD i beECO to największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie branży produktów ekologicznych. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 18 – 20 września 2020 roku w Hali Expo-Łódź. Weźmie w nich udział 350 wystawców z całego świata.

Targi NATURA FOOD i beECO dają niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców. Jak co roku program targów obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk małopolskich przedsiębiorców już 18 września w Łodzi.

Więcej szczegółów o targach NATURA FOOD i beECO: www.targi.lodz.pl

XIII Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

 

Targi TOOLEX to jedno z wiodących wydarzeń w branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Równolegle z ich 13. edycją odbędą się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo, a także Salony: Automatyzacji dla Automotive – TOOLEX dla Automotive oraz Łożysk i Elementów Napędowych – Przemysł w Ruchu. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach od 29 września do 1 października.

W trakcie wystawy zaprezentują się producenci oraz dystrybutorzy obrabiarek, narzędzi, urządzeń do obróbki blach, aparatury kontrolno-pomiarowej, oprzyrządowania technologicznego, oprogramowania oraz firmy oferujące usługi w zakresie obróbki, remontów, doradztwa technicznego itp. Odwiedzający TOOLEX goście to przede wszystkim specjaliści reprezentujący przemysł motoryzacyjny, maszynowy, górniczy, lotniczy, energetyczny, spożywczy czy medyczny. Podczas minionej edycji na 15 tys. m kw zaprezentowało się ponad 500 Wystawców z 13 krajów, reprezentujących prawie 600 światowych marek i nowości z branży. Targom towarzyszy bogaty program seminariów i prelekcji.

Zakres tematyczny targów TOOLEX: obrabiarki do obróbki ubytkowej, plastycznej, urządzenia do obróbki blach, narzędzia, oprzyrządowanie technologiczne, oprzyrządowanie pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, urządzenia do obróbki termicznej, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, chłodziwa i ciecze technologiczne, doradztwo i usługi projektowe, wydawnictwa fachowe, wyposażenie warsztatów, remonty i modernizacje obrabiarek, usługi w zakresie obróbki materiałów.

Więcej szczegółów o targach TOOLEX: www.old.exposilesia.pl 

28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®

 

Targi HORECA/GASTROFOOD to międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwia nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych kanałów dystrybucji. Wydarzenie odbywa się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO, będącymi najważniejszym miejscem spotkań branży winiarskiej w Polsce.

Co roku Targi odwiedza blisko 14 tys. Zwiedzających z Polski i zagranicy, a 77% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmie. Liczba Wystawców stale się powiększa, w edycji 2019 wzięło udział 404 wystawców w tym 141 zagranicznych z 22krajów.

Targi HORECA® są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską. Łączą wielotematyczność z wartościowym programem szkoleniowo-warsztatowym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO® z precyzyjnie dobranymi branżowymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów. W jednym miejscu i czasie prezentowane jest kompleksowe
wyposażenie dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Ważną częścią ekspozycji jest żywność i napoje oraz największa w Polsce oferta wina z różnych stron świata.

Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® to natomiast doskonałe miejsce dla producentów i dystrybutorów żywności oraz napojów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z przedstawicielami gastronomii, którzy poszukują nowych produktów i ciekawych rozwiązań, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to kompleksowa platforma sprzedaży, promocji i komunikacji. Udział w targach umożliwia Wystawcom: promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa.

Zapraszamy do Krakowa w dniach 4-6 listopada 2020 r.

Więcej szczegółów o targach HORECA®/GASTROFOOD®: www.horeca.krakow.pl

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

ORGANIZATOR
INNOWACYJNEGO SAFARI / TARGÓW

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI

pasek z logotypami unijnymi