Nadchodzące wydarzenia targowe

Rok 2019

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

 

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

W ramach inicjatywy “Małopolska na targach innowacji”, na wspólnym, dużym stoisku, pod szyldem Małopolski zaprezentuje się 15 małych i średnich przedsiębiorstw z regionu:

Firmy te zostały wybrane w otwartym i konkurencyjnym naborze, uzyskując największą liczbę punktów. Województwo Małopolskie pokrywa 90% kosztów ich uczestnictwa w targach.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści, dzięki czemu każda edycja Targów skupia coraz większe grono zwiedzających reprezentujących różnorodne branże. Gośćmi wydarzenia targowego są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę, gdzie Wystawcy prezentują usługi i maszyny na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych – w jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku. Podczas zeszłorocznej edycji Targów swoją ofertę prezentowało ponad 200 firm z 24 krajów. Na stoiskach wystawców można było znaleźć wiele branżowych nowości i ciekawostek. Ponadto odwiedzający mogli skorzystać z porad ekspertów oraz wziąć udział w specjalistycznych warsztatach.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i małopolskich przedsiębiorców już 8 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Więcej szczegółów o targach KOMPOZYT-EXPO: www.kompozyt-expo.pl

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

ORGANIZATOR
INNOWACYJNEGO SAFARI / TARGÓW

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI