Małopolski Festiwal Innowacji

O festiwalu

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia rozmawiamy o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznajemy wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzamy wyjątkowe miejsca, dowiadujemy się jak skomercjalizować swoje pomysły, staramy się zaszczepić ducha innowacyjności i kreatywności.

Tegoroczny Festiwal, z uwagi na pandemię koronawirusa, odbędzie się w okresie jesiennym. W przeważającej większości będzie mieć formułę online. Festiwal rozpocznie się w poniedziałek 19 października i potrwa do niedzieli tj. 25 października.
Mamy nadzieję, że pomimo jesiennego terminu i odmienionej formuły, Festiwal znów będzie dla Państwa miejscem kreatywnych spotkań i inspirujących rozmów, czasem obcowania z niezwykłymi ludźmi i innowacyjnymi rozwiązaniami!

Podobnie jak w poprzednich latach Festiwal zainauguruje konferencja, której tematem przewodnim będzie ekonomia współdzielenia. Konferencja odbędzie się online i nadawana będzie ze studia w Krakowie. Więcej o konferencji można przeczytać w zakładce Konferencja 2020. Do programu Festiwalu po roku przerwy powracają warsztaty z serii “Przy kawie o innowacjach”. Ta lubiana przez Państwa formuła tym razem również będzie miała charakter online. W obecnej sytuacji wyzwaniem było przygotowanie wystawy wynalazków. To jaką będzie miała formułę zdradzimy już wkrótce. Podczas Festiwalu odbędzie się także szereg różnorodnych wydarzeń organizowanych przez Partnerów. Przeważnie będą się odbywać online, ale będą również wydarzenia stacjonarne. Ich formuła będzie również zależeć od obecnej sytuacji epidemiologicznej. Możemy jednak spodziewać się ciekawych nowości bo do grona naszych Partnerów dołączyły całkiem nowe podmioty. Szczegółowy program Festiwalu dostępny jest w zakładce Program 2020. Program jest na cały czas aktualizowany. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny, na część tradycyjnie obowiązywać będzie rezerwacja miejsc. Wierzymy, że w bogatej ofercie innowacyjnych wydarzeń, każdy znajdzie coś dla siebie.

Za koordynację i promocję Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

Edycja

Partnerów

Wydarzeń

Zapraszamy na MFI 2020

Fotorelacja z MFI 2020

Partnerzy

Logo Akademicki-Inkubator-Przedsiębiorczości
Logo Akademicki-Inkubator-Przedsiębiorczości
Logo Akademicki-Inkubator-Przedsiębiorczości
Logo Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS
Logo Centrum-Transferu-Technologii-Politechnia-Krakowska
Logo Centrum-Edukacji-Lotniczej-Krakow-Airport
Logo Akademicki-Inkubator-Przedsiębiorczości
Logo SPP
Logo Aptiv
Logo Przedsiębiorstwo Społeczne Ambasada Kreatywności
Logo SPP
Logo Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS
Logo Przedsiębiorstwo Społeczne Ambasada Kreatywności
h

Program MFI

w

Konferencja

Wystawa wynalazków

Małopolski Festiwal Innowacji 2019

Małopolski Festiwal Innowacji 2018

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

KOORDYNATOR MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 474

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI

pasek z logotypami unijnymi