O festiwalu

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia rozmawiamy o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznajemy wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzamy wyjątkowe miejsca, dowiadujemy się jak skomercjalizować swoje pomysły, staramy się zaszczepić ducha innowacyjności i kreatywności.

Tegoroczny Festiwal, z uwagi na pandemię koronawirusa, odbędzie się w okresie jesiennym. O konkretnym terminie i szczegółach programowych wkrótce poinformujemy. Wierzymy, że pomimo tego iż musimy poczekać na jesień, Festiwal znów będzie dla Państwa miejscem kreatywnych spotkań i inspirujących rozmów, czasem obcowania z niezwykłymi ludźmi i innowacyjnymi rozwiązaniami!

Podobnie jak w poprzednich latach Festiwal zainauguruje konferencja, której tematem przewodnim będzie ekonomia współdzielenia,  a także wpisujący się w nią druk 3D. Podczas Festiwalu odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń w różnych zakątkach Małopolski. Wierzymy, że w bogatej ofercie innowacyjnych wydarzeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Z pełnym programem Festiwalu będzie można zapoznać się na w zakładce PROGRAM MFI. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny, na część tradycyjnie obowiązywać będzie rezerwacja miejsc.

Za koordynację i promocję Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-2020.

Edycja

Partnerów

Wydarzeń

Relacja z MFI 2019

Patronat

Patroni medialni

Partnerzy

FACEBOOK

Zobacz nasz profil na portalu Facebook.

YOUTUBE

Sprawdź nasz kanał na portalu YouTube.

KOORDYNATOR MAŁOPOLSKIEGO FESTLU INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 474

Promocja

12 63 03 393

POLITYKA PRYWATNOŚCI