Małopolska na targach ITM Polska

|

We wtorek 4 czerwca na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się targi Innowacje – Technologie – Maszyny ITM Polska. Dzięki wsparciu Województwa Małopolskiego bierze w nich udział 15 małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski.

W ramach inicjatywy „Małopolska na targach innowacji” firmy pokrywają tylko 10% kosztów udziału w wydarzeniu targowym, dofinansowanie na poziomie 90% kosztów zapewnia Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Innowacyjna Małopolska”. To już czwarty rok wsparcia udzielanego innowacyjnym małym i średnim przedsiębiorcom działającym w obrębie kluczowych dla rozwoju regionu inteligentnych specjalizacji. Tym razem wsparcie otrzymały firmy działające w obrębie specjalizacji produkcja metali i wyrobów metalowych oraz wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych. W Poznaniu prezentują się: ATMAT sp. z o.o., Zakład Ceramiki Specjalnej CERAMIT Łukasz Pasierbek, Galja sp. z o.o., Metalodlew S.A., Multipojekt Grzegorz Góral, Multiprojekt Automatyka sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Polspecjal sp. z o.o., SOLIDEXPERT sp. z o.o., s.k., Wamech P.A. Wąsik sp. j., Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze “WOSTAL” sp. z o.o., Zakład Produkcyjno-Usługowy “MECHANIKS” sp. z o.o., MTM Modele sp. z o.o., Geocompal sp. z o.o., Zakład Produkcji Hoko, GWR Technologist Piotr Gawor.

Za każdym razem wybieramy najbardziej prestiżowe i popularne wydarzenia targowe w obrębie danej specjalizacji. Targi ITM Polska to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. W targach biorą udział światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali prezentujący nowoczesne maszyny i technologie. Wydarzenie uzupełnia bogaty program wydarzeń towarzyszących.

KOORDYNATOR MAŁOPOLSKIEGO FESTIWALU INNOWACJI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

ul. Racławicka 56,
30-017 Kraków

Organizacja

12 63 03 391

mfi@umwm.pl

Promocja

12 63 03 393

mfi@umwm.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI